FitBrit 2017: Találkozzon Nagy-Britanniában

Videó: FitBrit 2017: Találkozzon Nagy-Britanniában

Videó: Basic Bicep Strengthening 2024, Április
Anonim

Fotó: Paul fényképész

2017 második felében az Egyesült Királyságban élő DW Fitness First tornaterem résztvevői részt vettek a FitBrit Challenge-ben - az ország végső sebességmérő tesztje, erőssége és állóképessége, amely kilenc különböző, az órával szemben háttámogatott gyakorlatokat tartalmazott.

November 25-én, szombaton a DW Fitness First Milton Keynes edzőtermében az 50 versenyző, akik az előző hónapokban a leggyorsabb kvalifikációs időt állították össze, küzdöttek ki a 2017-es FitBrit bajnok címéért - és az Egyesült Királyság legerősebb amatőr sportolójának nevezik.

Több száz éljenző támogatója előtt a versenytársak mindent megadtak, amellyel meg kellett borítani a döntő fontosságú másodperceket a személyes legjobbjaikból, és értékes helyeket kellett szerezniük a teljes ranglistán.

Ebben az évben a döntő három külön eseményt tartalmazott. A férfi és a női Open kategória mindenki számára nyitott volt, míg a férfi és a női Masters 40 év felettiek voltak. Volt egy Csapat kategória, ahol egy férfi és egy női csapattag váltakozott a gyakorlatok között.

A díjas szemünk

Számos ismerős arc volt az előző döntőből, valamint sok elsődöntős döntő, akik igyekeztek magukra vinni magát a nemzet legjobb amatőr sportolók ellen. Az egyes kategóriák győztesének megragadása 100 £ DW Sport utalvány, TRX otthoni edzéskészlet, Ridge Roller és 12 hónapos előfizetés. A második helyezettnek 50 £ -os DW Sports utalványt, egy Amazon Echo-t és egy hat hónapos magazin előfizetést kellett kapnia, a harmadik helyet pedig 25 eurós utalványt, egy zóna MZ-3 pulzusmérőt és egy három hónapos előfizetést kellett kapnia. A leggyorsabb overall férfi és női sportolók is nyertek egy Fitbit tevékenység tracker.

Leggyorsabb finiserek

A Cormac Lisle-Fenwick órákon át tüdejátékot és izomlégzést követően a férfiak nyílt címét vették fel hólyagos időben, 11 perccel 34 másodperccel, mindössze 11 másodperccel a második helyezett Janwary Knightnél, a harmadik helyezett Doug Harrison pedig csak hat másodperccel tovább.

A férfi Masters kategóriában Patrick Brown a legjobb helyet szerezte meg 11 percben 34 másodperc alatt, több mint egy perccel a második helyezett előtt, Danny Olive 12 perc 55 másodperc alatt. Mike Usher a harmadik helyen végzett 13 percben 7 másodperc alatt. A női győztesek Danni Leppier voltak (Open, 12min 27sec) és Nikki French (Masters, 13min 32sec).

A csapat kategóriában Cormac Lisle-Fenwick nyerte második napját - és valószínűleg nagyon jól aludt azon az éjszakán - Amy Brownridge mellett 8 perc 37 másodperc alatt.